Saltar apartados

Personal Investigador

 

COGNOMS I NOM CATEGORIA Ext. E-mail

Amorós Pérez, Ana

Becària

3336

ana.amoros@ua.es

Belda Marco, Sergio

Becari

9242

sergio.belda@ua.es

Betancur Guerrero, Yuli Patricia

Investigadora Senior

2048

yuli.betancur@ua.es

Cano Casanova, Laura

Becària

9242

laura.cano@ua.es

Carpena Montesinos, David

Especialista Tècnic

2382

david.carpena@ua.es

Chamorro Mena, Ignacio

Investigador Predoctoral

1385

ignacio.chamorro@ua.es

De Oliveira Jardim, Érika

Becària

2927

erika.jardim@ua.es

Fuster Esteso, Sara

Becària

3361

sara.fuster@ua.es

Linares Pérez, Noemí

Investigadora Doctora

1385

noemi.linares@ua.es

López Rodríguez, Sergio Investigador Predoctoral  3336 sergio.lopez@ua.es

Maiorano Lauría, Lucila Paola

Investigadora Predoctoral

2372

lucila.maiorano@ua.es

Martínez Munuera, Juan Carlos

Becari

3336

jc.martinez@ua.es

Martínez Payá, Carmen

Becària

3361

carmen.mp@ua.es

Mateo Oliveras, Noemí Angustias

Becària

3361

noemi.mateo@ua.es

Mendoza Castro, Mónica Judith

Investigadora Junior

1385

monica.mendoza@ua.es

Navlani García, Miriam Investigadora 1391 miriam.navlani@ua.es
Payá López, Ainhoa Becària 3361 ainhoa.lopez@ua.es
Ruiz Bernal, Zaira Investigadora 3336 zaira.ruiz@ua.es
Serrano Torregrosa, Elena Investigadora doctora 1385 elena.serrano@ua.es
Torregrosa Rivero, Verónica Becària 3336 vero.torregrosa@ua.es
Ubeda Aguilar, Gamze Sarigul Becària 1385 gamze.sarigul@ua.es
Verdú Belda, Beatriz Becària 3361 beatriz.verdu@ua.es

Departament de Química Inorgànica


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 9350

Fax: (+34) 96 590 3454

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464