Saltar apartados

Personal Investigador

 

COGNOMS I NOM CATEGORIA Ext. E-mail

Amorós Pérez, Ana

Becària

3336

ana.amoros@ua.es

Azar, Fátima Zahra

Becària

3336 fatima.azar@ua.es

Bailón García, Esther María José

Juan de la Cierva

3336

estherbg@ua.es

Campello Gomez, Ignacio

Becari

2382

ignacio.campello@ua.es

Cano Casanova, Laura

Becària

3087

laura.cano@ua.es

Cárdenas Arenas, Liliana Andrea

Becària

3087

andrea.cardenas@ua.es

Carpena Montesinos, David

Especialista Tècnic

2382

david.carpena@ua.es

Chaparro Garnica, Cristian Yesid

Becàrio

3087

cristian.chaparro@ua.es

Coloma Esteban, Olga

Becària

3361

olga.coloma@ua.es

Davó Quiñonero, Arantxa

Becària

3336

arantxa.davo@ua.es

De Lucas Freile, Alfonso

Becària

3361

alfonso.lucas@ua.es

De Oliveira Jardim, Érika

Becària

1385

erika.jardim@ua.es

Fuensanta Soriano, Mónica Isabel

Becària

3361

monica.fuensanta@ua.es

Linares Pérez, Noemí

Investigadora Doctora

1385

noemi.linares@ua.es

Martínez Munuera, Juan Carlos

Becari

3336

jc.martinez@ua.es

Mateo Oliveras, Noemí Angustias

Becària

3361

noemi.mateo@ua.es

Mostazo López, María José

Becària

3336

mj.mostazo@ua.es

Reljic, Snezana Becària 2382 snezana.reljic@ua.es
Romero Anaya, Aroldo José Becari 3336 ajromero@ua.es
Sancho Querol, Sara Becària 3361 sara.sancho@ua.es
Sarigul Ubeda Aguilar, Gamze Becària 1385 gamze.sarigul@ua.es
Serrano Torregrosa, Elena Investigadora Doctora 1385 elena.serrano@ua.es
Torregrosa Rivero, Verónica Becària 3336 vero.torregrosa@ua.es
Yáñez Pacios, Andrés Jesús Becari 3361 andresjesus.yanez@ua.es

Departament de Química Inorgànica


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 9350

Fax: (+34) 96 590 3454

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel. 96 590 3400 - Fax 96 590 3464