Saltar apartados

Personal Investigador

 

COGNOMS I NOM CATEGORIA Ext. E-mail
Abellán Reche, Dolores Isabel Becària 3361 dolo.abellan@ua.es
Adsuar García, María Dolores Becària 1391 dolores.adsuar@ua.es

Albaladejo Fuentes, Vicente

Becari

3336

vicente.albaladejo@ua.es

Amorós Pérez, Ana

Becària

3087

ana.amoros@ua.es

Azar, Fátima Zahra

Becària

3336 fatima.azar@ua.es

Camarano Cestona, Antonio

Becari

2048 antoniodaniel.camarano@ua.es

Campello Gomez, Ignacio

Becari

2382

ignacio.campello@ua.es

Cano Casanova, Laura

Becària

3087

laura.cano@ua.es

Carpena Montesinos, David

Especialista Tècnic

2382

david.carpena@ua.es

Coloma Esteban, Olga

Becària

3361

olga.coloma@ua.es

Davó Quiñonero, Arantxa

Becària

3336

arantxa.davo@ua.es

De Lucas Freile, Alfonso

Becària

3361

alfonso.lucas@ua.es

De Oliveira Jardim, Érika

Becària

1385

erika.jardim@ua.es

Fuensanta Soriano, Mónica Isabel

Becària

3361

monica.fuensanta@ua.es

García Fernández, María Jesús

Becària

2048

mjgarcia@ua.es

Giménez Mañogil, Javier Antonio

Becari

3087

javierantonio.gimenez@ua.es

Huertas Sánchez, Daniel

Becari

1385

daniel.huertas@ua.es

Jofre Reche, José Antonio

Tècnic Superior

3361

jose.jofre@ua.es

Linares Pérez, Noemí

Investigadora Doctora

1385

noemi.linares@ua.es

Llorens Esteve, Juan

Tècnic Superior

3361

juan.llorens@ua.es

Mateo Oliveras, Noemí Angustias

Becària

3361

noemi.mateo@ua.es

Mostazo López, María José

Becària

3336

mj.mostazo@ua.es

Reljic, Snezana Becària 2382 snezana.reljic@ua.es
Sancho Querol, Sara Becària 3361 sara.sancho@ua.es
Serrano Torregrosa, Elena Investigadora Doctora 1385 elena.serrano@ua.es
Yáñez Pacios, Andrés Jesús Becari 3361 andresjesus.yanez@ua.es

Departament de Química Inorgànica


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 9350

Fax: (+34) 96 590 3454

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel. 96 590 3400 - Fax 96 590 3464