Saltar apartados

Personal Docent i Investigador

 

COGNOMS I NOM

CATEGORIA

Ext.

E-mail

Alcañíz Monge, Juan A.

Prof. Titular

9419

jalcaniz@ua.es

Bueno López, Agustín

Catedràtic-Director Departament

3538

agus@ua.es

Cazorla Amorós, Diego

Catedràtic

3946

cazorla@ua.es

García García, Avelina

Catedràtica

9419

a.garcia@ua.es

García Martínez, Javier

Catedràtic

2224

2372

j.garcia@ua.es

Illán Gómez, M. José

Catedràtica

3975

illan@ua.es

Lillo Ródenas, M. Ángeles

Prof. titular

3545

mlillo@ua.es

Lozano Castelló, Dolores

Prof. Titular

3976

d.lozano@ua.es

Martín Martínez, José Miguel

Catedràtic

3977

Jm.martin@ua.es

Martínez Escandell, Manuel

Prof. Titular-Secretari Docent

3537

manolo.m@ua.es

Molina Jordá, José Miguel

Professor Contractat Doctor

2055

jmmj@ua.es

Molina Sabio, Miguel

Catedràtic

9758

m.molina@ua.es

Narciso Romero, Fco. Javier

Catedràtic

9763

narciso@ua.es

Pastor Blas, Mercedes

Catedràtica

1313
8938

Mercedes.pastor@ua.es

Rodríguez Reinoso, Francisco

Emèrit

3544

reinoso@ua.es

Román Martínez, M. Carmen

Catedràtica

3975

mcroman@ua.es

Sánchez Adsuar, Salvadora

Prof. Titular

1390

dori@ua.es

Sepúlveda Escribano, Antonio

Catedràtic

3974

asepul@ua.es

Silvestre Albero, Joaquín

Prof. Titular

1372

Joaquin.silvestre@ua.es

Torregrosa Maciá, Rosa

Catedràtica

3952

r.torregrosa@ua.es

Departament de Química Inorgànica


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 9350

Fax: (+34) 96 590 3454

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel. 96 590 3400 - Fax 96 590 3464